Aktualności

Strona  <  1 z 4  >  

NOWY KONTRAKT PODKREŚLA POZYCJĘ RPC JAKO LIDERA RYNKU

Przedsiębiorstwo RPC Tedeco-Gizeh przedłużyło swoją umowę na dostawę kubków do automatów sprzedających z grupą NIVO, która jest jedną z największych w Wielkiej Brytanii grup zakupowych zaopatrujących niezależnych operatorów automatów sprzedających.


czytaj więcej

NOWY KUBEK... PO PROSTU NAJLEPSZY

Przedsiębiorstwo RPC Bebo, we współpracy z niemieckim producentem narzędzi Marbach, stworzyło unikatowy termoformowany kubek z zakrętką.


czytaj więcej

POJEMNIKI PEŁNE DOBREGO SMAKU

Amatorzy tradycyjnych przysmaków wykwintnej kuchni bretońskiej mogą teraz sięgnąć po niektóre ze swoich ulubionych artykułów spożywczych w pojemnikach RPC Bebo Bouxwiller.


czytaj więcej

ROZWIĄZANIE RPC PRZEDŁUŻA ŚWIEŻOŚĆ NATURALNYCH PRODUKTÓW

Połączenie termoformowanego pojemnika wielowarstwowego RPC Bebo Deventer z obróbką wysokociśnieniową HPP pozwala nowemu prężnemu producentowi żywności w Holandii oferować niezawierające konserwantów dipy o wydłużonym okresie trwałości w środowisku niechłodzonym.


czytaj więcej

TECHNOLOGIA BEBO GODNA MISTRZÓW ŚWIATA

Technologia wytłaczania o wysokiej precyzji stosowana w RPC Bebo Plastik odegrała zasadniczą rolę w udanym stworzeniu unikatowego kompozytowego materiału stalowo-polimerowego „litecor®” przez niemieckiego giganta rynku stali thyssenkrupp.


czytaj więcej

POJEMNIKI EKSPONUJĄ WALORY PRODUKTÓW MLECZNYCH

Regionalny francuski producent nabiału, Duo Lozère, wybrał RPC Bebo Bouxwiller jako dostawcę opakowań do produkowanych przez firmę wysokiej jakości ekologicznych jogurtów i twarożku.


czytaj więcej

KUBKI DO NAPOJÓW NA FESTIWALU PINKPOP

Bezpieczeństwo konsumentów i wysoka jakość to dwa ważne kryteria, które zaważyły na wyborze kubków do napojów z nadrukiem produkowanych przez RPC Bebo Bouxwiller do użytku na najstarszym w Holandii i najsłynniejszym festiwalu muzycznym Pinkpop.


czytaj więcej

ESTETYKA I JAKOŚĆ

Wielowarstwowy pojemnik według specjalnego projektu RPC Bebo Bouxwiller pomaga zapewnić wysoką jakość produktu i estetyczną prezentację nowej serii specjałów z owczego mleka czołowej francuskiej firmy mleczarskiej Le Petit Basque.


czytaj więcej

OPAKOWANIE DO ŚMIETANY ŁĄCZY BIEL I ŻYWE KOLORY

Autentyczna, tradycyjna śmietana crème fraîche francuskiego producenta nabiału Laiterie d’Etrez jest teraz pakowana w pojemniki Ecohandpack produkowane przez RPC Bebo Bouxwiller.


czytaj więcej

WYGODNE OPAKOWANIA PORCJOWANE

Z myślą o wciąż rosnącym zapotrzebowaniu na wygodne, porcjowane rozwiązania do pakowania przedsiębiorstwo RPC Bebo UK wprowadziło paletę nowych opakowań z polipropylenu (PP) i tworzywa PET odpowiednich do szerokiego zakresu produktów.


czytaj więcej
Strona  <  1 z 4  >  


RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach