Aktualności

Strona  <  1 z 4  >  

PIKANTNA KOMBINACJA

Konsumenci mogą teraz delektować się humusem przyprawionym słynnym sosem PERi-PERi firmy Nando’s w specjalnie zaprojektowanym pojemniku termoformowanym z przezroczystego materiału PET, oferowanym przez RPC Bebo UK.


czytaj więcej

SŁOICZKI ZE ZWIERZĘCĄ MAGIĄ

Połączenie przezroczystego PP i atrakcyjnych nadruków offsetowych zapewnia serii karmy dla psów i kotów wymagane pozycjonowanie na wyższej półce.


czytaj więcej

PROEKOLOGICZNE ULEPSZENIA W ZAKŁADZIE

Proekologiczne ulepszenia w jednym z zakładów Grupy RPC podkreślają dążenie firmy do ograniczenia śladu węglowego jej jednostek produkcyjnych.


czytaj więcej

PODWÓJNY SUKCES POJEMNIKA

Dwa warianty specjalnie zaprojektowanego pojemnika RPC Superfos, jeden z pokrywką od RPC Bebo, są używane do pakowania nowego, łatwego do smarowania masła największego niemieckiego producenta nabiału Müller Group.


czytaj więcej

ZDROWY TWARÓG W POJEMNIKACH RPC

Pojemniki RPC Bebo Bouxwiller z termoformowaną pokrywką od RPC Bebo Plastik wykorzystywane są do pakowania nowego twarogu firmy Queijos Santiago, największego producenta świeżych serów w Portugalii.


czytaj więcej

MLECZNE PRZYSMAKI

Ekologiczne jogurty i desery mleczne z Bretanii są pakowane w atrakcyjne i wygodne pojemniki polipropylenowe produkowane przez RPC Bebo Bouxwiller.


czytaj więcej

DUŻY POJEMNIK TO DUŻA PRZYJEMNOŚĆ

Nowe duże opakowanie 750 g produkcji RPC Bebo Bouxwiller mieści sporą porcję sera cancoillotte marki Raguin produkowanego przez francuskiego giganta branży nabiału – Lactalis.


czytaj więcej

WYGODNE ROZWIĄZANIE DO DAŃ GOTOWYCH

Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI to jeden z liderów na polskim rynku producentów żywności cieszący się zaufaniem i uznaniem konsumentów.


czytaj więcej

NOWY KONTRAKT PODKREŚLA POZYCJĘ RPC JAKO LIDERA RYNKU

Przedsiębiorstwo RPC Tedeco-Gizeh przedłużyło swoją umowę na dostawę kubków do automatów sprzedających z grupą NIVO, która jest jedną z największych w Wielkiej Brytanii grup zakupowych zaopatrujących niezależnych operatorów automatów sprzedających.


czytaj więcej

NOWY KUBEK... PO PROSTU NAJLEPSZY

Przedsiębiorstwo RPC Bebo, we współpracy z niemieckim producentem narzędzi Marbach, stworzyło unikatowy termoformowany kubek z zakrętką.


czytaj więcej
Strona  <  1 z 4  >  


RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach