ZDROWY TWARÓG W POJEMNIKACH RPC

Nowości   >  
Published Wednesday 11th of April 2018
Pojemniki RPC Bebo Bouxwiller z termoformowaną pokrywką od RPC Bebo Plastik wykorzystywane są do pakowania nowego twarogu firmy Queijos Santiago, największego producenta świeżych serów w Portugalii.

Niskotłuszczowe twarogi, które zawierają dużo białka i są źródłem wapnia, wpisują się w aktualną modę na zdrowe odżywianie i zrównoważone diety oraz przyczyniają się do wzmocnienia wiodącej pozycji Queijos Santiago w sektorze zdrowej żywności. Ze względu na to ważnym krokiem dla firmy był dobór właściwego opakowania.

Termoformowane pojemniki o pojemności 250 ml, które zdobione są w zakładzie Bouxwiller nadrukami o wysokiej rozdzielczości, oferowane są w siedmiu atrakcyjnych kolorach odzwierciedlających młody i zorientowany na zdrowie wizerunek marki twarogów. Pojemniki należą do standardowego asortymentu RPC Bebo Bouxwiller, co ułatwia adaptację linii.

Założone w roku 1918 przedsiębiorstwo Queijos Santiago jest firmą rodzinną o prawie stuletnim doświadczeniu. Firma słynie z produkcji świeżych serów regionalnych, nagradzanych zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach