WYGODNE OPAKOWANIA PORCJOWANE

Nowości   >  
Published Wednesday 6th of September 2017
Z myślą o wciąż rosnącym zapotrzebowaniu na wygodne, porcjowane rozwiązania do pakowania przedsiębiorstwo RPC Bebo UK wprowadziło paletę nowych opakowań z polipropylenu (PP) i tworzywa PET odpowiednich do szerokiego zakresu produktów.

Pojemnik z PP o średnicy 60 mm – dostępny w wielkościach 45, 60 i 75 ml – nadaje się idealnie do dipów, sałatek, kawałków owoców i przekąsek. Czterokomorowa taca Snap z PP, w której każda przegródka ma całkowitą pojemność 220 ml, oferuje wygodny wielopak do zastosowań spożywczych i niespożywczych. Wszystkie cztery przegródki można łatwo oddzielić w celu wykorzystania pojedynczych porcji albo ustawienia ich jednej na drugiej w kredensie.

Oba opakowania można zamawiać w wersjach z różnych materiałów – jednowarstwowego PP albo PPure o bardzo wysokiej przejrzystości oraz w wersji barierowej PP/EVOH/PP do produktów o długim okresie przechowywania w warunkach niechłodzonych. Opakowania są odpowiednie do bezpośredniego kontaktu z żywnością, napełniania na gorąco i poddawania procesom w wysokiej temperaturze, takim jak sterylizacja i pasteryzacja. Dostępne są również specjalne wersje opakowań do gotowania i podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Opracowano także pojemnik PET o średnicy Z101 mm i prostych bokach, w wersjach pojemnościowych 198, 262, 294 i 391 ml, przeznaczony do różnych zastosowań spożywczych, m.in. do produktów chłodzonych. Pojemniki te można zamówić z kolorowego tworzywa PET albo z nadrukiem offsetowym (obowiązuje minimalna wielkość zamówienia), aby wyróżnić markę i stworzyć maksymalny efekt na półce. Pojemnik jest odpowiedni do bezpośredniego kontaktu z żywnością i dostępny jest wybór pokrywek.

RPC Bebo UK zapewnia pełne wsparcie techniczne, w tym pomoc w testowaniu napełniania i dostawach przenośnego sprzętu zamykającego.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach