TEN SER CHCE SIĘ JEŚĆ OCZAMI

Nowości   >  
Published Thursday 25th of May 2017
Zaawansowana technologia termoformowania z etykietowaniem w formie (IML-T) firmy RPC Bebo Plastik, połączona ze stosowaną w firmie własną wewnętrzną technologią drukowania na pokrywkach Bebo Print, pomagają uatrakcyjnić wizerunek na półce serii serków do smarowania Kremgo® firmy Tine SA, największego w Norwegii producenta, dystrybutora i eksportera wyrobów nabiałowych.

Kwadratowy pojemnik polipropylenowy 88 x 88 mm do nowych wersji Kremgo® Lett o niższej zawartości tłuszczu obejmuje także specjalną barierę zabezpieczającą przed światłem, która chroni ser i utrzymuje jego świeżość i smak.

Możliwość umieszczania na opakowaniu wydrukowanych wcześniej etykiet podczas procesu termoformowania IML-T pozwala pokryć całą powierzchnię wysokiej jakości grafiką i uzyskać w ten sposób silne znakowanie marki. Wygląd opakowania uatrakcyjnia dodatkowo technika Bebo Print, za pomocą której folia tworzywa do produkcji pokrywek drukowana jest przed termoformowaniem, dzięki czemu pokryta jest także cała powierzchnia pokrywki.

Powstałe tak opakowanie prezentuje się doskonale i przyciąga oko na konkurencyjnym rynku detalicznym, a lekka i łatwa w użyciu konstrukcja zapewnia konsumentom maksymalną wygodę.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach