TACKI WYGODNYM ROZWIĄZANIEM DO PAKOWANIA MAŁŻY

Nowości   >  
Published Thursday 19th of May 2016
Seria dań z małżami do podgrzewania w kuchence mikrofalowej oferowana przez jednego z czołowych hiszpańskich producentów owoców morza jest pakowana w tacki plastikowe RPC Bebo Food Packaging.

Nowa koncepcja firmy Angulas Aguinaga oferuje konsumentom wygodę całkowicie przygotowanych, oczyszczonych i ugotowanych małży, dostępnych w sosie własnym lub w specjalnym sosie pomidorowym, które mogą być gotowe do spożycia w ciągu kilku minut. Starannie wybrane małże z Galicji są dostarczane i przygotowywane przez Angulas Aguinaga w czasie krótszym niż 24 godziny, aby zapewnić ich jakość i świeżość.

Termoformowane tacki z HDPE są produkowane w zakładzie RPC Bebo w Kristiansand w wielkościach 400 g i 1 kg. Ich zaokrąglony kształt pozwala na obracanie w kuchence mikrofalowej podczas podgrzewania, a uchwyty po obu stronach ułatwiają przenoszenie bez parzenia palców po wyjęciu tacki z kuchenki.

Czarna tacka tworzy efektowny kontrast z atrakcyjnym, kolorowym rękawem kartonowym, robiąc duże wrażenie na półce. Łatwa do oderwania folia zamykająca zapewnia dodatkową wygodę konsumentom.                                                                                                                     …./

Małże są dostarczane do Angulas Aguinaga przez największego w Hiszpanii producenta małży, Mariscos Linamar, z którym RPC Bebo Food Packaging prowadzi od dawna udaną współpracę.

„Tacki RPC Bebo oferują połączenie atrakcyjnego wyglądu i funkcjonalności, co jest istotne dla zapewnienia wygody w przypadku tego rodzaju produktu gotowego do spożycia” – powiedziała Dorry Solla z Mariscos Linamar. „Z pewnością przyczynią się one znacznie do sukcesu nowej serii”.

 „Tacki są bardzo przyjazne dla użytkownika, a ich elegancki wygląd odzwierciedla doskonałą jakość produktu” – potwierdziła Inma Larraňeta z Angulas Aguinaga.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach