ROZWIĄZANIE RPC PRZEDŁUŻA ŚWIEŻOŚĆ NATURALNYCH PRODUKTÓW

Nowości   >  
Published Thursday 8th of March 2018
Połączenie termoformowanego pojemnika wielowarstwowego RPC Bebo Deventer z obróbką wysokociśnieniową HPP (High Pressure Processing) pozwala nowemu prężnemu producentowi żywności w Holandii oferować niezawierające konserwantów dipy o wydłużonym okresie trwałości w środowisku niechłodzonym.

Lazy Foods z siedzibą w Ridderkerk to szybko zdobywająca popularność firma specjalizująca się w produkcji stuprocentowo świeżego guacamole, hummusu i salsy pomidorowej. Wszystkie produkty wytwarzane są wyłącznie z naturalnych składników i bez użycia konserwantów.

Aby zapewnić produktom okres przechowywania co najmniej 30/40 dni, konfekcjonowane są przez RPC Bebo w miseczkach RO 115 o wielowarstwowej strukturze polipropylenowej zapobiegającej dostępowi tlenu.

Dodatkowo miseczki poddawane są obróbce HPP, która polega na umieszczeniu opakowań w pojemniku i poddaniu ciśnieniu wody o sile 6000 barów. Zapewnia to naturalną konserwację, która eliminuje szkodliwe bakterie i pleśń.

Pojemniki RPC dostarczane są w trzech wielkościach (175 ml, 250 ml i 500 ml) i zamykane są specjalnie opracowaną wielowarstwową folią polipropylenową w celu zachowania świeżości produktu. Atrakcyjny, kolorowy rękaw zewnętrzny zapewnia skuteczne oddziaływanie marki i efekt w punkcie sprzedaży.

Produkty Lazy Foods dostępne są w wielu sklepach i placówkach gastronomicznych, a firma przygotowuje obecnie nowe dodatki do tej serii dla kin w Holandii.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach