POJEMNIKI OWOCEM DOSKONAŁEJ WSPÓŁPRACY

Nowości   >  
Published Tuesday 23rd of April 2019
Nagroda została przyznana w uznaniu za współpracę między TricorBraun, RPC Bebo i RPC Bramlage Morgantown nad stworzeniem dwóch pojemników dla producenta żywności dla niemowląt Initiative Foods z siedzibą w Kalifornii.

Wielowarstwowe pojemniki barierowe o pojemności 113 g i 127 g z odpowiednimi pokrywkami gwarantują ochronę produktu i wydłużony okres przechowywania w środowisku niechłodzonym bez utraty świeżości i jakości, a ich trwała, lecz lekka konstrukcja zapewnia konsumentom łatwość użytkowania.

Kubki  produkowane są przez RPC Bebo Bouxwiller we Francji, a pokrywki przez RPC Bebo Plastik w Bremervörde w Niemczech.

Relacje z dostawcami są dla nas niezwykle ważne. Dlatego istotne jest, abyśmy wyróżniali najlepszych partnerów i świętowali nasze wspólne sukcesy” – powiedział Mark O’Bryan, dyrektor operacyjny TricorBraun. „W miarę jak TricorBraun rozwija się, staramy się współpracować z dostawcami, którzy stale dostarczają produkty wysokiej jakości, inwestują w swoje możliwości oraz wciąż wprowadzają innowacje, aby rozwijać się wraz z nami i pomagać nam lepiej służyć naszym klientom”

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach