PIKANTNA KOMBINACJA

Nowości   >  
Published Wednesday 3rd of October 2018
Konsumenci mogą teraz delektować się humusem przyprawionym słynnym sosem PERi-PERi firmy Nando’s w specjalnie zaprojektowanym pojemniku termoformowanym z przezroczystego materiału PET, oferowanym przez RPC Bebo UK.

Aby użytkownik mógł kontrolować intensywność smaku humusu z sosem oraz w celu wydłużenia trwałości produktu sos dostarczany jest w osobnej butelce i można go dawkować w preferowanej ilości.

Opakowanie RPC Bebo stworzone dla producenta Zorba Delicacies obejmuje pojemnik ze specjalnie zaprojektowaną pokrywką, na której ułożona jest osobna butelka – bezpiecznie umocowana, a jednocześnie dobrze widoczna dla konsumenta. Projekt autorstwa Snapp Design czerpie inspirację z kształtów tradycyjnych naczyń glinianych używanych w Afryce, będącej kolebką marki Nando’s.

Na przezroczystej pokrywce osadzona jest mniejsza, zaokrąglona część wierzchnia, naśladująca kształtem typowy otwór pojemnika. Butelka z sosem umocowana jest do pokrywki za pomocą formowanych wgłębień, które unieruchamiają butelkę na czas transportu oraz przytrzymują kartonowy rękaw z oznakowaniem marki, zwracający uwagę konsumentów na unikatowy dodatek do produktu w postaci sosu.

Zgodnie z duchem marki wytłoczone serce, widoczne w znanym obrazie koguta z Barcelos, stwarza punkt centralny nad butelką i oddaje pasję wkładaną w każdy produkt Nando’s.

Po zdjęciu oznakowanego marką kartonowego rękawa widoczne stają się dwa wytłoczone znaki słowne Nando’s po obu stronach okrągłej pokrywki, które w subtelny sposób przypominają o zawartości opakowania – że jest to produkt, który „rozpali Twoje zmysły”.

 Dział projektowy RPC Design pracował nad pierwotną koncepcją, aby stworzyć właściwy kształt formy i występów podtrzymujących butelkę w miejscu, oraz przeprowadzono szereg testów upadkowych i transportowych w celu udoskonalenia rozwiązania. Zastosowanie tworzywa PET nadaje także opakowaniu potrzebną wytrzymałość i elastyczność, zapewniając jednocześnie doskonałą przejrzystość, aby maksymalnie uatrakcyjnić prezentację produktu w sklepie.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach