OPAKOWANIE ODZWIERCIEDLA JAKOŚĆ I TRADYCJĘ

Nowości   >  
Published Wednesday 18th of January 2017
Francuscy konsumenci lubiący smaczne, tradycyjne produkty mogą teraz delektować się autentyczną śmietaną crème fraîche z Normandii pakowaną w pojemniki stworzone we współpracy z RPC Bebo Bouxwiller.

Od ponad 100 lat rodzina Graindorge przetwarza pyszne mleko z Normandii na sery oraz różne wyroby nabiałowe. Obecnie firma Graindorge jest liderem rynku serów pont-l’evêque i livarot.

RPC Bebo Bouxwiller produkuje pojemniki 750 g oraz wieczka do tradycyjnej, wysokogatunkowej śmietany crème fraîche firmy Graindorge, która jest sprzedawana na stoiskach z serami w dużych sklepach.

Pojemniki termoformowane z polipropylenu zostały zaprojektowane specjalnie do pakowania produktów nabiałowych. Łączą one lekkość i bezpieczeństwo użytkowania ze szczelnie przylegającą pokrywką, która pozwala dłużej zachować świeżość produktów po otwarciu. Dla dodatkowej wygody konsumenta pokrywka wyposażona jest w płytkę ułatwiającą otwieranie.

Pojemniki dla firmy Graindorge zdobią atrakcyjne, przyciągające oko ilustracje drukowane techniką ośmiokolorową, podkreślające jakość, autentyczność i tradycję śmietany crème fraîche. Doświadczenie RPC Bebo w dziedzinie technik zdobniczych odegrało kluczową rolę w uzyskaniu wymaganego efektu w punktach sprzedaży.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach