NOWY KUBEK... PO PROSTU NAJLEPSZY

Nowości   >  
Published Saturday 10th of March 2018
Przedsiębiorstwo RPC Bebo, we współpracy z niemieckim producentem narzędzi Marbach, stworzyło unikatowy termoformowany kubek z zakrętką.

Zestaw o nazwie „Turner” obejmuje kubek, pokrywkę i folię wierzchnią, która jest szczelnie nałożona na górne obrzeże kubka i pokrywa całą powierzchnię pokrywki. Aby otworzyć opakowanie, konsument zdejmuje folię z pokrywki i obraca pokrywkę o 45° w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Takie opakowanie, które można łatwo otworzyć i szczelnie ponownie zamknąć, oferuje ogromne zalety w użyciu poza domem. Kubek jest odpowiedni do stosowania w uchwytach samochodowych, a chociaż jest lekki, to dzięki mocnej konstrukcji jest w stanie wytrzymać trudy współczesnego stylu życia w mobilnym użytkowaniu, np. można go włożyć do plecaka, torby z rzeczami dla małego dziecka lub do torby szkolnej.

Oprócz różnych zastosowań do żywności na wynos, takich jak lody, przekąski i słodycze, kubek Turner z folią jest także doskonałym alternatywnym opakowaniem do karmy dla zwierząt domowych. Kubki można zamawiać w wersji z właściwościami barierowymi dla ochrony przed tlenem, parą wodną, promieniami UV i światłem.

Z myślą o skutecznym znakowaniu marki, atrakcyjnej prezentacji i wyróżnieniu produktów na półce dostępny jest szeroki wybór technologii zdobniczych. Podobnie jak w przypadku innych produktów RPC Bebo, opcje zdobnicze dostępne dla kubka obejmują druk w wysokiej rozdzielczości, etykietowanie oraz wysokiej klasy technologię termoformowania z etykietowaniem w formie (In-Mould Label Thermoforming – IML-T), a do dekoracji pokrywek można wykorzystać opatentowaną przez RPC Bebo technologię druku wysokiej jakości Bebo Print oferującą całkowite pokrycie powierzchni od krawędzi do krawędzi.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach