NOWY KUBEK DO KAWY MROŻONEJ

Nowości   >  
Published Thursday 24th of March 2016
Przedsiębiorstwo RPC Bebo Plastik stworzyło wielowarstwowy kubek do napojów na wynos przeznaczony do nowej, gotowej do spożycia kawy mrożonej oferowanej przez jedną z najszybciej rozwijających się sieci kawiarni na świecie.

Frappé Chill to najnowsza propozycja firmy Café Coffee Day, która rozpoczęła działalność w Bangalore w Indiach w 1996 roku, a teraz ma punkty sprzedaży na całym świecie – w Austrii, Czechach, Dubaju, Malezji i Egipcie.

Nowy napój to nowa firmowa wersja oryginalnego greckiego napoju z pianką, sporządzona z doskonałej mieszanki kawy o niepowtarzalnym smaku. Aby maksymalnie wydłużyć okres przechowywania w warunkach niechłodzonych i zachować jakość kawy, termoformowane kubki RPC Bebo są produkowane z wielowarstwowego polipropylenu z warstwą EVOH, która zapobiega dostępowi tlenu.

Kubki są przystosowane do sterylizacji retortowej, a produkt jest konfekcjonowany na gorąco i następnie sterylizowany w procesie retortowym przez 30 minut w temperaturze 118°C.

Projekt kubka, opracowany pod kątem produktów na wynos, oferuje konsumentom wygodę i łatwość użycia i obejmuje zintegrowaną w pokrywce słomkę teleskopową, którą można wydłużać i skracać odpowiednio do potrzeb.

Pojemnik zdobi atrakcyjna etykieta w eleganckich odcieniach ciemnego i jasnego brązu z niebieskim akcentem – takie zestawienie kolorów oddaje zarówno bogatą tradycję kawy, jak i odczucie młodości. Oprócz tego widok śnieżynek na kubku wzmacnia obraz chłodnej, odświeżającej kawy mrożonej.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach