NOWY KONTRAKT PODKREŚLA POZYCJĘ RPC JAKO LIDERA RYNKU

Nowości   >  
Published Thursday 1st of February 2018
Przedsiębiorstwo RPC Tedeco-Gizeh przedłużyło swoją umowę na dostawę kubków do automatów sprzedających z grupą NIVO, która jest jedną z największych w Wielkiej Brytanii grup zakupowych zaopatrujących niezależnych operatorów automatów sprzedających.

W ramach kontraktu przedsiębiorstwo RPC Tedeco-Gizeh, które w 2017 roku obchodzi swoją 25. rocznicę, będzie produkować plastikowe kubki różnej wielkości do automatów dla członków NIVO w całej Wielkiej Brytanii.

RPC jest preferowanym dostawcą NIVO od wielu lat, a to najnowsze przedłużenie umowy podkreśla silne relacje partnerskie między tymi dwiema firmami oraz potwierdza jakość produktów i usług RPC Tedeco-Gizeh, jak wyjaśnił Graham Kingaby, dyrektor zarządzający NIVO:

„Bardzo wysoko cenimy niezawodność i łatwość użycia kubków z asortymentu RPC Tedeco-Gizeh i dlatego jest to preferowany dostawca dla członków naszej organizacji. Cieszymy się ogromnie z zawarcia kolejnego rekordowego kontraktu z tą firmą”.

Nigel Cannon, dyrektor handlowy na Wielką Brytanię w RPC Tedeco-Gizeh, powiedział: „To przywilej, że możemy dostarczać nasze kubki do napojów i automatów sprzedających grupie NIVO. W coraz szerszym zakresie nasi klienci korzystają nie tylko z konkurencyjnych cen produktów, ale także z kompleksowego wsparcia i obsługi posprzedażnej zapewnianych przez RPC na rynku brytyjskim. Przedłużenie umowy świadczy o naszym zaangażowaniu we wspieranie grupy i dalsze budowanie partnerskich relacji, aby rozwijać sprzedaż. Cieszymy się, że możemy nadal ściśle współpracować z członkami grupy NIVO, aby pomyślnie realizować kontrakt”.

Przedsiębiorstwo RPC Tedeco-Gizeh, założone w 1992 roku, jest jedynym w Wielkiej Brytanii producentem plastikowych kubków do napojów i automatów sprzedających, który oferuje szeroki wybór kolorów i rozmiarów odpowiadających indywidualnym potrzebom klientów. Firma jest także dużym producentem indywidualnych kapsułek do kawy. Roczna produkcja przekracza 3 mld kubków i kapsułek.

Przez lata przedsiębiorstwo RPC Tedeco-Gizeh zdobyło reputację firmy aktywnie tworzącej nowe produkty, a jednocześnie dbającej o ciągłe przestrzeganie wszystkich najnowszych standardów i akredytacji branżowych, w tym ISO 9001:2008, ISO 5001 oraz BRC klasy A.

Kubki plastikowe pozostają najbardziej popularnym w Wielkiej Brytanii sposobem serwowania napojów z automatów sprzedających. Kwestie ochrony środowiska są dla większości firm ważnym czynnikiem i dlatego efektywny energetycznie proces produkcji kubków, niska waga ograniczająca emisję dwutlenku węgla podczas transportu oraz możliwość recyklingu nadają im bardzo silny profil ekologiczny. RPC Tedeco-Gizeh jest uczestnikiem programu zwrotu i recyklingu kubków Simply Cup.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach