NOWOCZESNY WIZERUNEK WARZYW

Nowości   >  
Published Monday 7th of January 2019
Wiodący francuski producent żywności Raynal et Roquelaure wzbudził poruszenie na rynku spożywczym, wprowadzając serię gotowanych warzyw w całkowicie odmiennym opakowaniu nietypowym dla tego rodzaju produktów.

Firma wprowadza trzy oryginalne artykuły – komosa ryżowa z prowansalską soczewicą, kompot z soczewicy z warzywami ze słońca oraz purée z białej fasoli z dynią piżmową i marchwią – w przezroczystych, prostokątnych tackach dostarczanych przez współpracującego z firmą od wielu lat dostawcę opakowań RPC Bebo Plastik.

Termoformowane z PP, wielowarstwowe tacki oferują 18-miesięczny okres trwałości w środowisku niechłodzonym, a produkt wystarczy podgrzać w kuchence mikrofalowej przez dwie minuty, co łączy wygodę dla konsumenta ze skuteczną ochroną zawartości i przyczynia się do ograniczenia marnotrawstwa żywności.

Tacka 350 g pomaga stworzyć nowocześniejszy wizerunek dla marki Raynal et Roquelaure istniejącej od roku 1876, oferując alternatywny rodzaj opakowania wobec tradycyjnych okrągłych pudełek i słoików, które kojarzą się zwykle z produktami tego typu.

Co równie ważne, właściwości barierowe tacki umożliwiają tworzenie wyrobów bez barwników i konserwantów.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach