NOWA NAZWA ODZWIERCIEDLA KOMPLEKSOWY CHARAKTER OBSŁUGI

Nowości   >  
Published Thursday 7th of April 2016
Przedsiębiorstwo RPC Bebo Kristiansand zmieniło nazwę na RPC Bebo Food Packaging (w j. angielskim: „Opakowania do Żywności RPC Bebo”) w celu podkreślenia jego zdolności do dostarczania kompletnych rozwiązań opakowaniowych, obejmujących opakowanie i system napełniający, dla różnych rynków, takich jak rynek owoców morza, mięsa i drobiu, dań gotowych, jedzenia na wynos i żywności etnicznej.

Zakład produkuje ponad 200 rodzajów tacek z HDPE w różnych wzorach i wielkościach. Oprócz tego firma oferuje też folie zamykające i szeroki wybór maszyn zamykających, od niewielkich wersji manualnych po modele w pełni automatyczne. Dostępne są także maszyny z opcją pakowania próżniowego i płukania gazem na potrzeby pakowania w atmosferze zmodyfikowanej (MAP).

Prowadzona przez RPC Bebo Food Packaging sieć centrów sprzedaży, dystrybucji i rozwoju produktów zapewnia klientom sprawną obsługę lokalną. W połączeniu z dogłębną znajomością obsługiwanych rynków, pozwala to firmie oferować kompleksowe doradztwo i wsparcie w tworzeniu kompletnego systemu pakowania żywności dostosowanego do indywidualnych potrzeb klientów.

Co równie ważne, zakład jest teraz częścią pionu RPC Bebo, dzięki czemu klienci mogą także uzyskać dostęp do szerokiego asortymentu opakowań termoformowanych dla wielu innych sektorów branży spożywczej, np. opakowań do margaryn, miksów do smarowania pieczywa, żywności mrożonej i przechowywanej w temperaturze otoczenia, nabiału, żywności dla niemowląt, owoców, lodów, artykułów garmażeryjnych, kapsułek do kawy i kubków do automatów sprzedających.

„Potrzeby opakowaniowe sektora żywności są bardzo różnorodne, a poszczególne rynki i produkty mają różne priorytety, np. takie jak odporność na wysokie i niskie temperatury oraz właściwości barierowe chroniące przed dostępem tlenu i/lub światła” – stwierdził dyrektor naczelny RPC Bebo, Michael Stegeman.

„Jednocześnie podstawowe znaczenie dla sukcesu mają takie kluczowe wymagania jak wysoka jakość produktów, efektywne tworzenie wizerunku marki oraz wygoda klientów. Specjalistyczne zespoły w całym RPC Bebo i RPC Bebo Food Packaging, posiadające umiejętności techniczne i rozległą wiedzę o rynku, pomagają nam spełniać te istotne kryteria oraz zapewniają ścisłą zgodność każdego rozwiązania z potrzebami klienta”.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach