MUSY OWOCOWE W NOWEJ SZACIE

Nowości   >  
Published Thursday 20th of April 2017
Skuteczna ochrona produktu i silny efekt na półce sklepowej to cechy oferowane przez nowe termoformowane, wielowarstwowe pojemniki polipropylenowe produkowane przez RPC Bebo Polska do pakowania serii musów owocowych wiodącego polskiego producenta Menii.

Menii to firma rodzinna przetwarzająca świeże owoce w zdrowe i pyszne musy, które nie zawierają konserwantów, dodatków ani barwników spożywczych. Musy dostępne są w różnych smakach, m.in. jabłkowym, truskawkowym, brzoskwiniowym, gruszkowym i wiśniowym oraz w wersjach z owoców mieszanych i z dodatkiem czekolady.

Aby zapewnić wysoką jakość produktu, a także maksymalnie popularyzować znajomość i wizerunek marki, firma Menii potrzebowała atrakcyjnego i praktycznego opakowania, które chroniłoby zawartość i pozwalało utrzymać świeżość produktu.

Miseczka Ro 84 z oferty RPC Bebo Polska zawiera warstwę barierową EVOH, zapobiegającą dostępowi tlenu i wydłużającą okres przydatności do spożycia. Mus jest pasteryzowany w pojemniku, a następnie szczelnie zamykany kolorowym zamknięciem przedstawiającym świeże owoce odpowiednio do wersji smakowej, skutecznie wyróżniającym produkty na półce w punktach sprzedaży.

Odrywane zamknięcie i lekka, łatwa w użyciu miseczka zapewniają ponadto konsumentom maksymalną wygodę.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach