MLECZNE PRZYSMAKI

Nowości   >  
Published Tuesday 10th of April 2018
Ekologiczne jogurty i desery mleczne z Bretanii są pakowane w atrakcyjne i wygodne pojemniki polipropylenowe produkowane przez RPC Bebo Bouxwiller.

Nieco ponad trzy lata temu gospodarstwo Meul'n w Maure-de-Bretagne zaczęło produkować ser, jogurty i desery z własnego ekologicznego mleka bretońskiego. Centralnym elementem filozofii założycieli firmy La Cremerie D’Ana-Soiz, rodziny Liger, była produkcja wyrobów łączących jakość i tradycję, opartych na naturalnych i ekologicznych przepisach. Dzisiaj produkty tej firmy są dostępne w supermarketach, a także w stołówkach szkolnych.

Zakład RPC Bebo Bouxwiller opracował serię pojemników i pokrywek specjalnie dostosowanych do potrzeb tych produktów. Przezroczyste pojemniki prezentują produkty z najkorzystniejszej strony, a ich lekka waga i łatwość użycia zapewniają konsumentom maksymalną wygodę. Druk Xx-kolorowy tworzy efektowne oznakowanie marki wyróżniające produkty w punktach sprzedaży.

Fabryka RPC Bouxwiller wprowadziła niedawno pojemniki 100 g i 125 g z nowym ozdobnym wykończeniem, które nadaje produktom kobiecy, a zarazem współczesny wygląd.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach