KUBKI DO NAPOJÓW NA FESTIWALU PINKPOP

Nowości   >  
Published Thursday 12th of October 2017
Bezpieczeństwo konsumentów i wysoka jakość to dwa ważne kryteria, które zaważyły na wyborze kubków do napojów z nadrukiem produkowanych przez RPC Bebo Bouxwiller do użytku na najstarszym w Holandii i najsłynniejszym festiwalu muzycznym Pinkpop.

Odbywający się od 48 lat festiwal stał się dużą, kilkudniową imprezą, przyciągającą co roku ogromne tłumy fanów wykupujących wszystkie wejściówki. Od 2013 roku RPC Bebo Bouxwiller, za pośrednictwem swojego klienta Cupcare, zaopatruje festiwal w kubki polipropylenowe 25 cl, pomagając ugasić pragnienie wielu tysięcy gości.

Oprócz większego bezpieczeństwa plastiku w porównaniu ze szkłem, które jest istotną zaletą na dużym festiwalu odbywającym się na wolnym powietrzu, kluczowym atutem kubków RPC Bebo jest ich doskonała przejrzystość, stwarzająca wizerunek produktu z wyższej półki, połączona z wysoką jakością nadruków, które zapewniają maksymalną promocję marki producentom napojów sponsorujących festiwal. Ponadto uniwersalność kubków umożliwia ich wykorzystanie do podawania zarówno piwa, jak i napojów bezalkoholowych.

Co równie ważne, kubki są w całości przystosowane do recyklingu.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach