JAKOŚĆ I EKOLOGIA W SERWOWANIU NAPOJÓW

Nowości   >  
Published Sunday 6th of January 2019
Popularne francuskie piwa rzemieślnicze można teraz pić w kubkach Eco-Line 25 cl dostarczanych przez RPC Bebo Bouxwiller.

Firma La Brasserie Artisanale du Mont Ventoux z siedzibą w Carpentras w Prowansji, pod kierownictwem swojego założyciela Alexandre'a De Zordi oraz we współpracy z inwestorem Rhône Rive Gauche, w ciągu ostatnich dwóch lat zwiększyła produkcję z 500 do 3500 hektolitrów.

Kubki Eco-Line pozwalają klientom firmy spożywać ulubione piwo w dowolnym miejscu i czasie. Ich lekka waga, poręczny kształt i gładkie obrzeże zapewniają konsumentom wysoki komfort podczas picia piwa.

Co równie ważne, kubki Eco-Line oferują kilka istotnych zalet ekologicznych. Ich mniejsza waga w porównaniu ze standardowymi kubkami do piwa pozwala na cenną redukcję materiału i oznacza, że na każdej palecie mieści się więcej kubków, co przekłada się na niższą emisję CO2 podczas transportu.

Kubki polipropylenowe zapewniają doskonałą przejrzystość, a wydrukowane w rozdzielczości HD logo La Brasserie Artisanale du Mont Ventoux nadaje im kompletnie unikatowy wygląd.

Kubki Eco-Line dostępne są w czterech wielkościach od 25 do 50 cl.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach