IML-T ROZWIJA SKRZYDŁA

Nowości   >  
Published Thursday 29th of June 2017
Ze względu na jakość i zalety oferowanej przez RPC Bebo technologii termoformowania z etykietowaniem w formie (In-Mould Label Thermoforming – IML-T) znalazła ona zastosowanie w sektorze masła i margaryny do smarowania, gdzie pojemnik 500 g został wykorzystany przez wieloletniego klienta Kerry Foods.

Ze względu na jakość i zalety oferowanej przez RPC Bebo technologii termoformowania z etykietowaniem w formie (In-Mould Label Thermoforming – IML-T) znalazła ona zastosowanie w sektorze masła i margaryny do smarowania, gdzie pojemnik 500 g został wykorzystany przez wieloletniego klienta Kerry Foods

W technologii IML-T etykiety z gotowym nadrukiem nakładane są na pojemnik lub pokrywkę podczas procesu termoformowania. Umożliwia to wykorzystanie złożonych, wysokiej jakości nadruków w maksymalnie ośmiu kolorach w celu uzyskania lepszego wykończenia i pokrycia większej powierzchni pojemnika, niż jest to możliwe przy zastosowaniu druku bezpośredniego.

Cały proces jest całkowicie elastyczny pod względem rodzaju zdobionego pojemnika oraz
nakładania etykiet. Etykiety można umieszczać na nawet najbardziej złożonych kształtach, od pojemników okrągłych lub prostokątnych po wersje kilkukomorowe. Ten sam system może obsługiwać różne pojemniki o różnej wadze oraz opakowania barierowe, niebarierowe i dwukolorowe, w tym te, które wymagają sterylizacji w autoklawie.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach