ESTETYKA I JAKOŚĆ

Nowości   >  
Published Thursday 5th of October 2017
Wielowarstwowy pojemnik według specjalnego projektu RPC Bebo Bouxwiller pomaga zapewnić wysoką jakość produktu i estetyczną prezentację nowej serii specjałów z owczego mleka czołowej francuskiej firmy mleczarskiej Le Petit Basque.

Firma Le Petit Basque potrzebowała do swoich deserów Douceur de Brebis opakowania, które miałoby ładny wygląd, a przy tym gwarantowało smak, świeżość i wydłużoną trwałość produktu. Ważnym wymaganiem marketingowym było to, aby wnętrze pojemnika było białe w celu podkreślenia jakości i czystości deseru. Zewnętrzna powierzchnia natomiast miała być jasnoniebieska i w ten sposób dopasowana do unikatowej i natychmiast rozpoznawalnej kolorystyki marki.

Rozwiązaniem zaproponowanym przez RPC Bebo jest specjalnie zaprojektowany pojemnik o średnicy 95 mm produkowany w zintegrowanej technologii termoformowania, która w jednym kroku produkcyjnym sprawnie przekształca kilka polimerów technicznych w gotowe opakowanie. Opakowanie zostało opracowane z myślą o sprostaniu wymagającym standardom klienta pod względem higieny i wydajności linii podczas całej operacji napełniania.

Równie ważne jest to, że redukcja zużycia materiału odpowiada wymaganiom ekologicznym Le Petit Basque, a jednocześnie pojemnik zapewnia niezbędną wytrzymałość i niezawodność w całym łańcuchu dostaw i w domach konsumentów.

Back to news articles

 

RPC Matters

Obejrzyj najnowsze wydanie naszej gazetki


Pobierz

Przyjazne dla środowiska

Zobacz nasze podejście do ochrony środowiska

Ochrona Środowiska

Kontakt

Skontaktuj się z nami


Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszej listy mailingowej i dowiedz się
pierwszy o najnowszych trendach, inowacjach oraz wydarzeniach